Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/copperir/public_html/wp-content/plugins/justified-gallery/includes/fs/lib/includes/class-fs-logger.php on line 89
نصب کولر – copper

متخصص در امور تهویه مطبوع با 22 سال تجربه

شنبه - پنجشنبه: 19- 9

خدمات 24 ساعته

پشتیبانی

ثبت گارانتی

09120398067

ساری، بلوار خزر، دریای8

نصب کولر

نصب کولرهای اسپیلیت

برای نصب و راه اندازی اکثر وسایل برقی که برای منزل خود خریداری کرده اید تنها با وصل کردن سیم برق به پریز خودتان توانسته اید ان را نصب و راه اندازی کنید و نیاز به تخصص یا نصاب نداشته اند اما کولرهای گازی یکی از وسایل برقی می باشد که برای راه اندازی انها حتما باید از تخصص خاصی برخوردار باشید یا اینکه از نصاب کولرگازی کمک بگیرید.

اجزای اصلی کولر اسپیلیت

کولرهای گازی یا همان اسپیلت ها تشکیل شده اند از دو قسمت پنل خارجی و پنل داخلی که پنل خارجی را در فضای بیرون (پشت پنجره ، روی دیوار،پشت بام و..) نصب می کنند و پنل داخلی را روی دیوار در داخل منزل نصب می کنند سپس این دو قسمت به وسیله کابل برق و لوله های مسی بهم متصل می شوند .

نصب کولر گازی باید با دقت بسیاز زیادی انجام شود یا اینکه توسط نصاب کولر گازی با تجربه انجام شود زیرا نصب کولر گازی دارای نکات ریزی می باشد که اگر به درستی انجام نشود می تواند باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری برای شما شود و یا اینکه کولرتان دائم به تعمیر کولر گازی نیاز داشته باشد.

Heating Services

به متخصصین ما برای جابجایی و نصب کولر گازی اعتماد کنید

جابجایی و نصب کولر گازی یکی از تخصصی ترین اموری است که ما در این مرکز سال‌هاست به صورت کاملاً حرفه ای با کمک تیم متخصص و نصاب کولر گازی مشغول به انجام آن هستیم. تعمیرکاران ما با گذراندن دورهای علمی و عملی مشغول به این کار شده‌اند که به همین دلیل قبل از انجام کار با توجه به کارشناسی محل نصب کولر گازی ، شما را در خرید دستگاه متناسب با محیط و محل نصب کولر گازی راهنمایی خواهند کرد و بعد از انجام امور کارشناسی ، کار را همگام با استاندارهای صنعتی و قوانین شهرداری (زیباسازی نمای ساختمان) به انجام می‌رسانند. این مرکز سال‌هاست که با انعقاد قرار داد با سازمان های دولتی و خصوصی بزرگی همچون : بانک پاسارگاد و فروشگاه های زنجیره ای 7 و… تخصص و صداقت خود را اثبات کرده است .

ویژگی‌های منحصر به فرد و متمایز کوپر در نصب کولر گازی

* نصابان فنی این مرکز از دانش و تخصص کافی جهت جابجایی و نصب نواع کولر گازی‌های مختلف برخوردار هستند. بنابراین بدون نگرانی می‌توانید کلیه خدمات مورد نظرتان را به نحو احسنت دریافت کنید.

* با اولین تماس تلفنی نصابان کولر گازی در محل حاضر می‌شوند و خدمات نصب و جابجایی یا تعمیر آن را به انجام می‌رسانند.

* علاوه بر تماس تلفنی از طریق فرم آنلاین یا ارسال ایمیل نیز می‌توانید نسبت به دریافت خدمات اقدام فرمایید.

* تمامی قطعات ارائه شده دارای گارانتی معتبر هستند و در صورت نیاز می‌توانید از این گارانتی استفاده کنید.

* ارائه خدمات ۲۴ ساعته در تمامی نقاط استان برای مشتریان گرامی

* امکان دریافت خدمات مناسب از طریق تکمیل فرم آنلاین وب سایت یا ارسال ایمیل

* انجام جابجایی و نصب اسپیلت در کمترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه نسبت به سایر مرکز مشابه

* صرفه جویی در زمان، زیرا نیازی به حمل کولر گازی تا محل نمایندگی وجود ندارد.