Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/copperir/public_html/wp-content/plugins/justified-gallery/includes/fs/lib/includes/class-fs-logger.php on line 89
تعمیر و نگهداری – copper

متخصص در امور تهویه مطبوع با 22 سال تجربه

شنبه - پنجشنبه: 19- 9

خدمات 24 ساعته

پشتیبانی

ثبت گارانتی

09120398067

ساری، بلوار خزر، دریای8

تعمیر و نگهداری

تعمیر و نگهداری

وجود سیستم های برودتی در هر ساختمان و خانه ای حیاتی به نظر می رسد زیرا بدون حضور این دستگاه ها، دمای اتاق ممکن است بسیار گرم شود به طوری که نتوانید به راحتی در آن مکان حضور داشته باشید.
اهمیت این دستگاه ها زمانی که برای استفاده از آنها با مشکل مواجه می شویم را بیشتر می دانیم. بازبینی و بازرسی و سرویس فصلی و متناوب از آنها می تواند در کاهش مصرف انرژی آنان موثر باشد و از پرداخت هزینه های سنگین تعمیرات جلوگیری شود. جلوگیری از خرابی ها و انجام تعمیرات لازم نیز حائز اهمیت است.

انچه در انجام سرویس و تعمیر این سیستم ها دارای اهمیت می باشد انتخاب یک تعمیرکار با تجربه و متخصص می باشد. زیرا اگر کار را به افراد کار نابلد یا آماتور بسپارید نه تنها عیب دستگاه شما را به درستی تشخیص نمی دهند بلکه گاهی باعث ایجاد هزینه سنگین تری هم نیز برای شما می شود.پس بهتر است در انتخاب تعمیرکار خود دقت لازم را به عمل اوردید.

کوپر یکی از بزرگترین مراکز فوق تخصصی در مازندران می باشد که شما می توانید با آرامش خاطر به ما اعتماد کنید و کار را به ما بسپارید.

AC-Summer-maintenance

یکی از خدماتی که در مجموعه فنی و مهندسی کوپر به صورت کاملا ویژه و تخصصی انجام می شود ارائه کلیه خدمات کولر گازی از قبیل شسشتشو و سرویس کولر گازی ، تعمیر کولر گازی ، جابجایی و نصب کولر گازی ، تعویض کمپرسور کولر گازی ، شارژ گاز کولر گازی و….می باشد که شما می توانید خدماتی کاملا نو و متفاوت را از ما دریافت کنید.

ویژگی های انحصاری کوپر در تعمیر کولر گازی

معمولا هر سازمان یا شرکتی دارای ویژگی هایی می باشد که باعث می شود نسبت به دیگران دارای برتری های باشد. کوپر نیز دارای ویژگی های انحصاری می باشد که باعث شده که مشتریان زیادی به ما اعتماد کرده اند

یکی از ویژگی های منحصر به فرد ما وجود دانش در کنار و همراه تجربه درخشان تعمیرکاران این مجموعه می باشد.حضور تعمیرکاران مجرب و متخصص در سرویس و تعمیر کولر گازی و سایر سیستم های سرمایشی باعث آن شده است که ما مورد اعتماد خیلی از مشتریان خود باشیم. این مجموعه تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا در کمترین زمان ممکن در سراسر مازندران خدمات رسانی انجام شود تا شما در گرمای شدید تابستان نمانید به همین دلیل مجموعه های مختلفی را در سطح شهر مستقر کرده است که شما می توانید با آنها تماس گرفته و زمان مراجعه انها را شما خودتان تعیین کنید تا هماهنگی های لازم به عمل اید و در کمترین زمان ممکن به شما بهترین خدمات را ارائه دهند.ما تمام تلاش خود را بکار می گیریم که تا حد امکان به تعمیر قطعات بپردازیم نه تعویض آنها و این ارامش خاطر را به شما می دهیم که در صورت تعویض آنها از قطعات اصلی استفاده می کنیم

به جرات می توانیم بگوییم که کوپر تنها مرکز تخصصی تعمیرکولر گازی است که توانسته حرفه ای ترین خدمات را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.به طوری که ما کلیه خدمات ارائه شده مشتریان را گارانتی می کنیم.